Kamery wewnętrzne służą do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, świetnie nadają się do monitoringu w posesjach prywatnych oraz firmowych. W zależności od poziomu kontroli oraz jakości obrazu można wybrać do mieszkania lub biura odpowiedni zestaw kamer dostosowanych do obserwacji w określonych warunkach.

Do kamer wewnętrznych zalicza się kamery kompaktowe oraz kopułowe. Środowisko pracy to każda przestrzeń, w której panują warunki pokojowe. 
                
Kamery kompaktowe nie posiadają obiektywu i uchwytu co umożliwia dobór odpowiedniego wyposażenia do konkretnych warunków obserwacji której maja dokonywać. Kamery kopułowe, są w pełni funkcjonalne, posiadają zintegrowany obiektyw, mogą być od razu zamontowane. Różne modele kamer kopułowych posiadają obiektywy o różnych parametrach co pozwala dobrać odpowiedni model do odpowiednich warunków obserwacji. 

 

 

                                                                             

 

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem systemów kamer. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli na fachową i precyzyjnie dopasowaną do Państwa potrzeb instalację kamer w Państwa domu, biurze, magazynie, sklepie.