W celu zapewnienia sobie i swoim bliskim poczucia bezpieczeństwa coraz częściej decydujemy się na instalację monitoringu domu. Istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie przed włamaniem lub innymi czynnikami stanowiącymi zagrożenie dla naszego domu. Niezwykle skutecznym sposobem przed odstraszeniem złodziei jest monitoring domu oraz jego terenu. Monitoring może zapobiec wandalizmom, dewastacjom oraz stać się przydatnym materiałem dowodowym dla Policji.

Dzięki wysokiej jakości nagrywania i kompresji H-264 jesteśmy w stanie przez długi czas archiwizować nagranie zarejestrowane przez kamery. Możliwy jest podgląd monitoringu domu w wielu miejscach, począwszy od każdego komputera ,telefonu czy tabletu ( po zainstalowaniu odpowiedniego programu lub aplikacji ). Będąc w pracy czy też wyjeżdżając na wakacje możemy sprawdzić co się dzieje w danej chwili w domu lub jego okolicy.

Ważne jest dokładne przemyślenie, w którym miejscu powinny znajdować się kamery. Zakres monitoringu na zewnątrz budynku, powinien obejmować wszystkie wejścia i okna. Jakość kamer powinna być tak dopasowana, by umożliwiły rozpoznanie ewentualnego intruza.

 

Monitoring wewnętrzny budynku powinien obejmować główne pomieszczenia w domu. Proponujemy montaż kamer w miejscach gdzie znajdują się wejścia do budynku a także wszędzie tam, gdzie trzymamy cenne rzeczy. Najczęściej kamery są montowane w garażu, salonie oraz w pokoju z małym dzieckiem czy też w sypialni.

 

 

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem systemów kamer. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli na fachową i precyzyjnie dopasowaną do Państwa potrzeb instalację kamer w Państwa domu, biurze, magazynie, sklepie.