Kamery w dzisiejszych czasach są nieodłączną częścią firmy w szczególności w połączeniu z rejestracją obrazu i obserwacją przez Internet stanowią nieodzowne narzędzie prowadzenia i zabezpieczenia firmy.

Kamery w zależności od miejsca instalacji mają różne zadania, pozwalają na poczucie bezpieczeństwa, kontrolują nieuczciwych pracowników oraz klientów, chronią nasze mienie. Zainstalowane kamery mają bardzo duże znaczenie prewencyjne w zakresie bezpieczeństwa i kontroli, co sprawia, że koszty wykonania systemy zwracają się bardzo szybko.

Przedstawiamy  przykładowy projekt monitoringu sklepu. Proponujemy wszystkim Klientom aby umieszczali nad kasami kamery kompaktowe wysokiej jakości, dzięki nim jesteśmy w stanie dostrzec np. wszelkie ruchy nieuczciwego kasjera a także przyjmowane przez niego pieniądze. Również wielokrotnie klienci próbują oszukać kasjera a materiał z kamer pozwoli na zabezpieczeniem się przed ewentualną stratą.


 


Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem systemów kamer. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli na fachową i precyzyjnie dopasowaną do Państwa potrzeb instalację kamer w Państwa domu, biurze, magazynie, sklepie.